Зареєструвати чекПравила акціїПитання-відповідіПризиПереможціКабінет
 

Офіційні правила акції

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатором та Замовником рекламної акції «Мальдіви чекають» від ТМ «Ферма» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», що знаходиться за адресою: 23600, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Полковника Ганжі, буд. 16 (надалі – Організатор Акції).

1.2. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ІВЕНТ АКАДЕМІЯ ГРУП», що знаходиться за адресою: 03055, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 30, кв. 12 (надалі – Виконавець). Виконавець Акції має право, за погодженням із Організатором Акції, залучати до проведення Акції третіх осіб.

1.3. Технічним партнером Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Таргет Медіа Груп Україна», що знаходиться за адресою: 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 1, копус 1, під’їзд 1, поверх 28, оф. 173 (надалі – Технічний партнер Акції).

1.4. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі (надалі – Територія проведення Акції). Акція не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

1.5. Акція триває з 1 листопада 2017 року по 31 грудня 2017 року включно, (надалі – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»). Останній день реєстрації участі в Акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 31 грудня 2017 року , крім випадку, передбаченого п. 4.1.2.2. цих Правил. До строку проведення Акції не включається час проведення фінального розіграшу Акції та визначення переможців конкурсу «Гонка лідерів».

1.6. Ця Акція не є лотереєю та азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться на безоплатних засадах для учасників Акції, з метою рекламування Акційної продукції Організатора Акції.

1.7. Змістом Акції є комплекс заходів, спрямованих на популяризацію товарів Організатора серед населення і підтримання інтересу споживачів до продукції, позначеної ТМ «Ферма». Акційною продукцією Організатора Акції є продукція, що випускається Організатором Акції під торговою маркою (ТМ) «Ферма», на етикетці якої позначено найменування Акції та кількість акційних балів, яка присвоюється відповідній одиниці продукції ТМ «Ферма» (далі – акційне позначення). Конкретний перелік і характеристика Акційної продукції наведена у п.3.1. цих Правил.

1.8. Акція передбачає видачу її переможцям виграшів (призів), визначених цими Правилами, а також головного призу - путівки на Мальдіви, визначеної цими Правилами. Переможці Акції визначаються відповідно до цих Правил.

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. Учасниками акції можуть стати повнолітні громадяни України, які проживають на території проведення Акції, придбали Акційну продукцію (з кількістю акційних балів, визначених цими Правилами) протягом строку проведення Акції, але не пізніше 31 грудня 2017 року, а також зареєструвались для участі в Акції відповідно до цих Правил.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: - власники, працівники Організатора та Виконавця, члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, мати/батько, дід/баба, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки); - власники та працівники рекламних агентств та партнерів Організатора і Виконавця, які причетні (залучені) до проведення Акції, та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, мати/батько, дід/баба, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки); - малолітні, неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України; - особи, які протягом строку проведення Акції не придбали Акційну продукцію (з кількістю акційних балів, визначених цими Правилами). У разі виявлення факту участі в Акції фізичної особи, яка підпадає під будь-який критерій, передбачений вище в цьому пункті Правил, така особа не визнається переможцем і виграш (приз) такій особі не виплачується.

2.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка відповідає визначеним цими Правилами вимогам, з моменту її реєстрації як учасника Акції.

3. АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

3.1. Перелік і характеристика Акційної продукції.

Перша група: 1 (один) акційний бал

 • Сир плавлений «Вершковий» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «Дружба» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «Із зеленню» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «Шоколадний» ТМ «Ферма», 30%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «Овочі гриль» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «Ковбаски гриль» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «З шинкою» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі
 • Сир плавлений «З лісовими грибами» ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі

Друга група: 2 (два) акційні бали

 • Сир плавлений пастоподібний «Вершковий» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий стакан
 • Сир плавлений пастоподібний «Янтар» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий стакан

Третя група: 3 (три)

 • Сир плавлений пастоподібний «Вершковий» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий короб
 • Сир плавлений пастоподібний «Вершковий з лісовими грибами» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий короб
 • Сир плавлений пастоподібний «Вершковий з шинкою» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий короб
 • Сир плавлений пастоподібний «Янтар» ТМ «Ферма», 60%, пластиковий короб

4. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Зареєструватися в акції можуть фізичні особи, які: відповідають п 2.1. даних правил; придбали акційну продукцію на загальну кількість 5 (п’ять) або більше акційних балів (в подальшому, після реєстрації, учасник Акції може реєструвати меншу кількість балів). Реєстрація здійснюється особою самостійно на офіційному сайті Акції в мережі інтернет за посиланням: www.ferma-promo.com.ua (надалі - «сайт Акції»), або через установи поштового зв’язку (шляхом відправлення листа із інформацією та документами, визначеними цими Правилами, за адресою: 04210, м. Київ, а/с 221 «Таргет Медіа Груп Україна»).

4.1.1. Порядок реєстрації в акції учасником самостійно на сайті

4.1.1.1. При самостійній реєстрації учасником Акції фізичній особі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті Акції та викласти фото щонайменше 1 (одного) чека, який підтверджує купівлю Акційної продукції в період з 16 жовтня до 31 грудня на загальну кількість 5 (п’ять) або більше балів. Кожен зареєстрований на сайті учасник Акції отримує доступ для входу в Особистий кабінет, куди може завантажувати фото чеків Акційної продукції, придбання якої підтверджується зазначеними чеками. У такому випадку особа вважається зареєстрованою для участі в Акції (набуває статусу учасника Акції) з моменту успішної реєстрації на сайті.

4.1.1.2. При реєстрації фізичною особою для участі в Акції самостійно на сайті Акції в якості її ідентифікатора як учасника Акції, виступає номер мобільного телефону, введений такою фізичною особою під час реєстрації на сайті.

4.1.2. Порядок реєстрації в Акції учасником через установи поштового зв’язку

4.1.2.1. При реєстрації учасника Акції через установи поштового зв’язку фізичній особі необхідно відправити на абонентську скриньку Технічного партнера Акції за адресою: 04210, м. Київ, а/с 221, на ім’я ТОВ «Таргет Медіа Груп Україна», чеки, які підтверджують купівлю Акційної продукції в період з 16 жовтня до 31 грудня, або етикетки Акційної продукції, придбаної в період з 16 жовтня до 31 грудня, на загальну кількість 5 (п’ять) або більше балів.

4.1.2.2. Фізичні особи, які виявили намір зареєструватись для участі в Акції через установи поштового зв’язку, реєструються Виконавцем Акції за сукупності таких умов: в супровідному листі зазначено номер мобільного телефону та ПІБ особи, яка реєструється в Акції; лист для реєстрації участі в Акції був зданий установі поштового зв’язку для відправлення не пізніше 23 год. 59 хв. (за київським часом) 22 грудня 2017 року, що підтверджується поштовим штампом на конверті, та надійшов на адресу Технічного партнера Акції: 04210, м. Київ, а/с 221 ТОВ «Таргет Медіа Груп Україна» не пізніше 18 год. 00 хв. «28» грудня 2017року.

4.1.2.3. Виконавець Акції реєструє фізичних осіб, які виявили намір взяти участь в Акції та зареєструватись через установи поштового зв’язку, по мірі надходження листів від таких фізичних осіб у хронологічному порядку їх надходження. Реєстрація учасників Акції здійснюється уповноваженим працівником Виконавця Акції протягом двох робочих днів з отримання листа від фізичної особи, але не пізніше трьох робочих днів від часу отримання.

4.1.2.4. При реєстрації фізичною особою для участі в Акції, через установи поштового зв’язку, в якості її ідентифікатора як учасника Акції, виступає номер мобільного телефону, вказаний такою фізичною особою у листі, надісланому на абонентську скриньку Технічного партнера Акції.

4.2. Проходження фізичною особою реєстрації на сайті для участі в Акції (при самостійній реєстрації) чи направлення фізичною особою листа до Технічного партнера Акції щодо реєстрації участі в Акції (при реєстрації через установи поштового зв’язку) підтверджує згоду такої фізичної особи з умовами цих Правил.

4.3. Кількість чеків та (або) етикеток Акційної продукції, які покупець Акційної продукції може зареєструвати для участі в Акції, не обмежується. Один і той же чек та (або) етикетка Акційної продукції може бути зареєстровано для участі в Акції тільки один раз.

4.4. Виконавець акції має право відмовити у реєстрації учасника на сайті для участі в Акції та/або відмовити у реєстрації чека у разі, якщо:

4.4.1. Були відсутні умови, передбачені п. 2.1, 2.2., 4.1. цих Правил;

4.4.2. Було надано оригінали, фото чи сканкопії чека(чеків), який(які) підтверджує(підтверджують) купівлю Акційної продукції, поганої якості, що не дає можливості ідентифікувати реквізити чека та(або) встановити іншу інформацію, яка в ньому міститься;

4.4.3. Було надано чеки, які не підтверджують купівлю Акційної продукції;

4.4.4. Було надано чек Акційної продукції, який вже був зареєстрований на сайті раніше.

4.4.5. Було надано чек (чеки), які містять сліди підчистки, підробки та (або) іншої фальсифікації

 

5. ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

5.1. Під час проведення Акції розігруються такі виграші (призи):

ПРИЗ: ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПРИЗІВ:
Поповнення мобільного рахунку учасникам Акції на суму 15 (п’ятнадцять) грн. (для 2000 учасників, які першими зареєструвались для участі в Акції). 2000
Щотижневий грошовий приз в розмірі 200 (двісті) грн. 900
Щотижневий грошовий приз в розмірі 300 (триста) грн. 450
Щотижневий грошовий приз в розмірі 500 (п’ятсот) грн. 270
Щотижневий грошовий приз в розмірі 1000 (одна тисяча) грн. 180
Гарантовані грошові призи в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн., які виплачуються особам – переможцям конкурсу «Гонка лідерів» 10
Путівка на Мальдіви, визначена цими Правилами 1

5.2. Оподаткування виграшів (призів) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Розмір грошових призів (виграшів) в цих Правилах зазначається за вирахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору.

5.3. Заміна грошових призів на інше благо не допускається.

5.4. Заміна призу у вигляді поповнення мобільного рахунку на грошовий еквівалент чи інше благо не допускається.

5.5. Кількість виграшів (призів), які розігруються в Акцію, є обмеженою. Організатор має право за власним бажанням змінити кількість та/або суми виграшів (призів) шляхом внесення змін до цих Правил.

6. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВИПЛАТИ ПРИЗІВ

6.1. Право на отримання виграшів (призів) набувають:
а) учасники Акції, які згідно із цими Правилами стали переможцями щотижневих розіграшів Акції;
б) учасник Акції, який згідно із цими Правилами став переможцем фінального розіграшу Акції;
в) 2000 (дві тисячі) учасників, які першими зареєструвалися для участі в Акції;
г) 10 (десять) найбільш активних учасників Акції, які за весь період Акції набрали найбільшу кількість балів (конкурс «Гонка лідерів»).

6.2. Порядок визначення учасників Акції, які отримують додаткові бонус-призи (поповнення мобільного рахунку):

6.2.1. Загальна кількість додаткових бонус-призів (поповнень мобільного рахунку учасника на суму 15 (п’ятнадцять) гривень), які розігруються протягом строку проведення Акції, становить 2000 (дві тисячі) призів.

6.2.2. Право на отримання додаткового бонус-призу (поповнення мобільного рахунку учасника) набувають 2000 (дві тисячі) учасників Акції, які першими зареєструвались для участі в Акції. Учасники Акції, які першими зареєструвались для участі в Акції, визначаються за моментом їх реєстрації. Моментом реєстрації учасника Акції для участі в Акції є момент в часі (рік, місяць, день, година, хвилина, секунда ), в який учасник Акції був зареєстрований на сайті для участі в Акції, незалежно від того така реєстрація здійснена самостійно учасником чи Виконавцем Акції.

6.2.3. В разі, якщо учасник став одним із перших 2000 (двох тисяч) зареєстрованих учасників Акції, то поповнення мобільного рахунку відбувається за номером мобільного телефону, який був вказаний у листі, надісланому для реєстрації участі в Акції (при реєстрації через установи поштового зв’язку), а у випадку, якщо реєстрація здійснювалася учасником самостійно на сайті – поповнення відбувається за номером мобільного телефону, який був вказаний учасником при реєстрації на сайті. Поповнення мобільного рахунку учасника Акції, який набув право на отримання додаткового бонус-призу, відбувається протягом 14 робочих днів з моменту реєстрації учасника Акції, підтвердження згідно з цими Правилами його номеру телефона, а також надання таким учасником Акції документів, визначених цими Правилами. Підтвердженням належного виконання зобов’язань Організатором Акції щодо поповнення мобільних рахунків учасників на суму 15 (п’ятнадцять) гривень (надання додаткових бонус-призів) є звіт Технічного партнера Акції про здійснення поповнення мобільного рахунку учасника Акції, який набув право на отримання такого призу (виграшу). Поповнення рахунку мобільного телефону учасника Акції, який набув права на отримання такого додаткового бонус-призу, здійснюється Технічним партнером Акції.

6.3. Порядок проведення щотижневих розіграшів Акції:

6.3.1. Загальна кількість грошових призів, які розігруються за весь період проведення Акції в межах щотижневих розіграшів, становить 1800 (одна тисяча вісімсот) призів.

6.3.2. Щосуботи, протягом строку проведення Акції, відбувається розіграш: 100 (ста) грошових призів у розмірі 200 (двісті) грн. кожний, серед учасників Акції, які набрали від 5 (п’ять) до 9 (дев’яти) акційних балів для участі в конкретному щотижневому розіграші; 50 (п’ятдесяти) грошових призів у розмірі 300 (триста) грн. кожний, серед учасників Акції, які набрали від 10 (десять) до 19 (дев’ятнадцяти) акційних балів для участі в конкретному щотижневому розіграші; 30 (тридцяти) грошових призів у розмірі 500 (п’ятсот) грн. кожний, серед учасників Акції, які набрали від 20 (двадцять) до 29 (двадцяти дев’яти) акційних балів для участі в конкретному щотижневому розіграші; 20 (двадцяти) грошових призів у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. кожний, серед учасників Акції, які набрали 30 (тридцять) і більше акційних балів для участі в конкретному щотижневому розіграші.

6.3.3. Розіграш призів в межах проведення щотижневих розіграшів Акції відбувається серед учасників Акції, у яких загальна сума акційних балів, набраних для участі в конкретному щотижневому розіграші, становить 5 акційних балів чи більше. Для проведення щотижневого розіграшу формуються чотири бази даних номерів мобільних телефонів учасників Акції: - до першої бази даних включаються номери мобільних телефонів учасників Акції, які для участі у відповідному щотижневому розіграші набрали від 5 (п’яти) до 9 (дев’яти) акційних балів включно; - до другої бази даних включаються номери мобільних телефонів учасників Акції, які для участі у відповідному щотижневому розіграші набрали від 10 (десяти) до 19 (дев’ятнадцяти) акційних балів включно; - до третьої бази даних включаються номери мобільних телефонів учасників Акції, які для участі у відповідному щотижневому розіграші набрали від 20 (двадцяти) до 29 (двадцять дев’яти) акційних балів включно; - до четвертої бази даних включаються номери мобільних телефонів учасників Акції, які для участі у відповідному щотижневому розіграші набрали 30 (тридцять) і більше акційних балів. Серед кожної бази даних щотижневого розіграшу за допомогою програмного забезпечення (за принципом випадковості) визначаються учасники Акції (номери мобільних телефонів учасників Акції), які набули права на отримання грошових призів щотижневого розіграшу, а саме: - серед першої бази даних щотижневого розіграшу визначається 100 (сто) учасників Акції, які набувають права на отримання грошового призу у розмірі 200 (двісті) грн.; - серед другої бази даних щотижневого розіграшу визначається 50 (п’ятдесят) учасників Акції, які набувають права на отримання грошового призу у розмірі 300 (триста) грн.; - серед третьої бази даних щотижневого розіграшу визначаються 30 (тридцять) учасників Акції, які набувають права на отримання грошового призу у розмірі 500 (п’ятсот) грн.; - серед четвертої бази даних щотижневого розіграшу визначається 20 (двадцять) учасників Акції, які набувають право на отримання грошового призу у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

6.3.4. Для кожного щотижневого розіграшу формуються свої бази даних. Акційні бали учасників Акції з одного щотижневого розіграшу до будь-якого іншого переносяться, окрім випадків, якщо учасник Акції став переможцем щотижневого розіграшу. Акційні бали учасника, який став переможцем щотижневого розіграшу Акції, які були накопичені ним до визнання його переможцем щотижневого розіграшу Акції, не зараховуються (не враховуються) як акційні бали такого учасника в будь-якому наступному щотижневому розіграші Акції.

6.3.5. Щотижневі розіграші Акції проводяться кожної суботи протягом строку проведення Акції 11 год. 00 хв. (за київським часом). Останній щотижневий розіграш Акції відбувається в суботу 30 грудня 2017 року.

6.4. Порядок проведення фінального розіграшу Акції:

6.4.1. Учасниками фінального розіграшу Акції є всі особи, які є учасниками Акції відповідно до цих Правил.

6.4.2. Фінальний розіграш, в межах якого розігрується один приз у вигляді путівки на Мальдіви для 3-х осіб на 9 ночей (2 повнолітні особи та 1 особа віком до 18 років) (надалі – «Суперприз»), проводиться –5 січня 2018 року о 12 годині 00 хвилин в прямому ефірі та транслюється на сайті Акції www.ferma-promo.com.ua У випадку, якщо додатково буде здійснюватися трансляція фінального розіграшу Акції по телебаченню, учасники Акції повідомляються про назву телеканалу та назву телешоу, в межах якого буде транслювати проведення фінального розіграшу Акції, шляхом розміщення зазначеної інформації на офіційному сайті Акції.

6.4.3. За результатами проведення фінального розіграшу Акції комп’ютерною програмою (за принципом випадковості) визначається 3 (три) мобільних номери учасників Акції.

6.4.4. Учасник Акції, якому належить мобільний телефон, номер якого було визначено першим під час проведення фінального розіграшу Акції, набуває право на отримання Суперпризу (далі – «Переможець фінального розіграшу Акції»). Переможець фінального розіграшу Акції може отримати Суперприз у випадку виконання ним усіх умов, визначених цими Правилами для отримання такого призу. У випадку відсутності у Виконавця можливості додзвонитись на мобільний телефон учасника Акції, номер якого було визначено першим під час проведення фінального розіграшу Акції, протягом трьох разів підряд під час проведення фінального розіграшу з причин, що не залежать від Виконавця, такий учасник не набуває статусу Переможеця фінального розіграшу Акції та не має права на отримання Суперпризу.

6.4.5. Учасники Акції, яким належать мобільний телефон, номер якого було визначено другим і третім під час проведення фінального розіграшу Акції, є резервними переможцями Акції. Резервним переможцем Акції можуть бути особи, які виконали усі умови цих Правил.

6.4.6. Учасник Акції, якому належить мобільний телефон, номер якого було визначено другим під час проведення фінального розіграшу (далі – Перший резервний переможець фінального розіграшу Акції) набуває право на отримання Суперпризу у разі:
1) відмови Переможця фінального розіграшу Акції від отримання Суперпризу та компенсації, передбаченої пунктом 6.4.10 цих Правил;
2) неможливості вручення Переможцю фінального розіграшу Акції Суперпризу з причин, які не залежать від Організатора та (або) Виконавця Акції;
3) невиконання Переможцем фінального розіграшу Акції усіх вимог цих Правил, необхідних для участі в цьому розіграші та для отримання Суперпризу;
4) не набуття права на отримання Суперпризу Переможцем фінального розіграшу Акції з причин, передбачених пунктом 6.11 цих Правил;
5) відсутності у Виконавця можливості додзвонитись на мобільний телефон Переможця протягом трьох разів підряд під час проведення фінального розіграшу з причин, що не залежать від Виконавця.
У випадку настання принаймні однієї із зазначених у цьому пункті обставин Перший резервний переможець фінального розіграшу Акції набуває статусу Переможця фінального розіграшу Акції та право на отримання Суперпризу за умови його відповідності цим Правилам.

6.4.7. Учасник Акції, якому належить мобільний телефон, номер якого було визначено третім під час проведення фінального розіграшу (далі - Другий резервний переможець фінального розіграшу Акції) набуває право на отримання Суперпризу у разі:
1) відмови Переможця фінального розіграшу Акції та Першого резервного переможця фінального розіграшу Акції від отримання Суперпризу та компенсації, передбаченої пунктом 6.4.10 цих Правил;
2) неможливості вручення Переможцю фінального розіграшу Акції та Першому резервному переможцю фінального розіграшу Акції Суперпризу з причин які не залежать від Організатора та (або) Виконавця Акції;
3) невиконання Переможцем фінального розіграшу Акції та Першим резервним переможцем фінального розіграшу Акції усіх вимог цих Правил;
4) не набуття права на отримання Суперпризу Переможцем фінального розіграшу Акції та Першим резервним переможцем фінального розіграшу Акції з причин, передбачених пунктом 6.11 цих Правил;
5) відсутності у Виконавця можливості додзвонитись на мобільний телефон Переможця протягом трьох разів підряд під час проведення фінального розіграшу Акції та Першого резервного переможця фінального розіграшу Акції протягом трьох разів підряд під час проведення фінального розіграшу Акції з причин, що не залежать від Виконавця.
У випадку настання принаймні однієї із зазначених у цьому пункті обставин Другий резервний переможець фінального розіграшу Акції набуває статусу Переможця фінального розіграшу Акції та право на отримання Суперпризу

6.4.8. Суперприз розрахований на 3-х осіб на 9 ночей (2 повнолітні особи та 1 особа віком до 18 років) та включає:
- проживання у готелі не нижче 4 (чотирьох) зірок, визначеному Організатором, протягом 9 (дев’яти) ночей;
- харчування за принципом «все включено» (all inclusive);
- авіатрансфер;
- страхування.

6.4.9. Додаткові витрати, понесені особою, яка відповідно до цих Правил набула права на отримання Суперпризу, не передбачені пунктом 6.4.8 цих Правил, не відшкодовуються Організатором та Виконавцем Акції.

6.4.10. Якщо учасник Акції, який відповідно до цих Правил набув право на отримання Суперпризу, відмовляється від цього призу (путівки на Мальдіви), йому, за його письмовою заявою, виплачується грошова компенсація в сумі 100 000 (сто тисяч) грн (сума вказана за вирахування податку на доходи фізичних осіб та військового збору).

6.4.11. У випадку, якщо учасник Акції, який відповідно до цих Правил набув права на отримання Суперпризу, виявив бажання отримати Суперприз, але на меншу кількість осіб, ніж зазначено в п.п. 6.4.8 п. 6.4 цих Правил, він не має права вимагати від Організатора та Виконавця Акції надання йому будь-який компенсацій, в тому числі грошових.

6.4.12. Виконавець та (або) Організатор має право запропонувати учаснику Акції, який відповідно до цих Правил набув права на отримання Суперпризу, прибути до центрального офісу Організатора за адресою: м. Київ, вул. Зеленогірська, буд. 8, чи за іншою адресою, визначеною Організатором, для фотографування такого учасника з директором Організатора та дачі інтерв’ю. Документально підтверджені транспортні витрати, понесені таким учасником Акції у зв’язку із прибуттям до центрального офісу Організатора, відшкодовуються Організатором.

6.5. Порядок визначення 10 (десяти) найбільш активних учасників за результатами «Гонки лідерів»:

6.5.1. Переможцями конкурсу «Гонки лідерів» є 10 (десять) найбільш активних учасників Акції, які набрали найбільшу кількість акційних балів протягом всього періоду проведення Акції. Переможці конкурсу «Гонки лідерів» визначаються за всіма балами, які вони набрали протягом всієї Акції, незалежно від того, отримували вони інші виграші чи ні.

6.5.2. У випадку, якщо декілька учасників Акції набрали однакову кількість балів, то їх місце у загальному списку учасників Акції визначається із врахуванням загального часу участі в Акції, тобто першим з таких учасників у списку буде розташований той, загальна кількість балів якого раніше досягла однакового з іншим учасником показника.

6.5.3. Визначення переможців «Гонки лідерів» здійснюється 12 год. 00 хв. (за київським часом) 5 січня 2018 року.

6.5.4. Кожен переможець «Гонки лідерів» набуває право на отримання виграшу (призу) у розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень.

6.5.5. Інформація про кількість акційних балів учасників Акції розміщується на сайті Акції.

6.6. Результати визначення переможців Акції, які отримують додаткові бонус-призи, результати щотижневого розіграшу, а також результати визначення 10 (десяти) найбільш активних учасників Акції за результатами «Гонки лідерів» фіксуються у відповідних Протоколах, які підписуються представником Організатора, представником Виконавця, представником Технічного партнера Акції. Результати визначення Переможця фінального розіграшу Акції фіксуються у Протоколі, який складається за участю нотаріуса та підписується представником Організатора, представником Виконавця, представником Технічного партнера Акції та завіряється нотаріально у встановленому законодавством порядку.

6.7. Результати, зафіксовані у Протоколах, є остаточними і не підлягають перегляду.

6.8. Учасники, які набули право на отримання одного із призів, передбачених цими Правилами, одразу повідомляються про перемогу SMS-повідомленням.

6.9. Після надсилання SMS повідомлення про перемогу учаснику, який набув право на отримання грошового призу (200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.), а також Суперпризу, Виконавець протягом 5 (п’яти) робочих днів намагається додзвонитись на мобільний номер такого учасника Акції для надання йому роз’яснень щодо порядку отримання виграшу (призу).

6.10. У випадку, якщо переможець, який набув право на отримання грошового призу (200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.), а також Суперпризу протягом 14-ти робочих днів з моменту направлення на його мобільний номер SMS-повідомлення про перемогу не надасть копії (скан-копії) документів, передбачених п. 6.14 цих Правил, він позбавляється права на отримання відповідного виграшу (призу).

6.11. У випадку, якщо Виконавець з причин, які не залежать від нього, не зможе додзвонитись до переможця, який набув право на отримання грошового призу (200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.), а також Суперпризу, за його мобільним номером, та (або) Виконавець не отримає від переможця в строки, передбачені цими Правилами, відомості та документи, зазначені в пункті 6.14 цих Правил, або переможець відмовиться від отримання призу, або якщо переможця буде визнано особою, що не має права брати участь в Акції (згідно з цими Правилами), такий учасник Акції позбавляється права на отримання виграшу (призу).

6.12. У випадку, передбаченому п. 6.11 цих Правил, відбувається визначення нового переможця, який отримує право на грошовий виграш у розмірі 200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.. При цьому при повторному розіграші призів розміром 200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн. застосовується комп’ютерна програма, яка визначає нового переможця за принципом випадковості із відповідної бази даних відповідного розіграшу. При повторному визначенні учасника, який отримає право на грошовий приз в розмірі 5000 грн. (переможця «Гонки лідерів»), переможцем стає той учасник, який за кількістю набраних балів і загальним часом участі в Акції, зайняв 11 (одинадцяте місце) у списку учасників. У разі, якщо декілька учасників Акції набрали однакову кількість балів, що відповідає 11 місцю у загальному списку учасників Акції, то переможцем визнається той Учасник Акції, загальна кількість балів якого, що дозволила йому зайняти 11 місце, була досягнута раніше за іншого (інших) Учасників Акції, які набрали таку саму кількість балів.

6.13. На учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом всього дня проведення розіграшу та протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після нього.

6.14. Учасник, який отримав право на одержання грошового призу (200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.), а також Суперпризу, направляє Виконавцю Акції на адресу електронної пошти: info@ferma-promo.com.ua або fermapromo@gmail.com, або поштою за адресою: 04210, м. Київ, а/с 221, на ім’я ТОВ «Таргет Медіа Груп Україна», копії (скан-копії) таких документів: - копію (скан-копію) першої, другої, десятої та одинадцятої (реєстрація) сторінок дійсного паспорту громадянина України (чи іншого документа, який засвідчує особу учасника); - копію (скан-копію) облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті). – оригінал, копію (скан-копію, фотокопію) чеку (чеків), які підтверджують придбання Акційної продукції та етикеток придбаної Акційної продукції, (окрім випадків, коли учасник Акції надіслав їх засобами поштового зв’язку за адресою: 04210, м. Київ, а/с 221 ТОВ «Таргет Медіа Груп Україна»).

6.15. Виплата виграшів (призів) у розмірі 200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн., а також виплата грошової компенсації, передбаченої пунктом 6.4.10 цих Правил, здійснюється у безготівковій формі, шляхом перерахування на картковий рахунок переможця Акції. У випадку, якщо переможець не має карткового рахунку, він повідомляє про це Виконавця по телефону, вказаному в цих Правилах, або шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту, вказану в цих Правилах. Перерахування грошового виграшу (призу) в такому разі здійснюється шляхом переказу коштів. Про умови такого переказу (порядок та строки отримання переказаних грошових коштів) Виконавець повідомляють учасника Акції додатково. Грошовий виграш (приз) перераховується учаснику шляхом переказу коштів також у разі, якщо встановлені банком ліміти платіжного інструменту (платіжної картки) не дозволяють здійснити операцію із перерахування грошового призу на картковий рахунок учасника.

6.16. Переможець фінального розіграшу Акції, одержує сертифікат Суперпризу особисто в центральному офісі Організатора за адресою: м. Київ, вул. Зеленогірська, буд. 8, чи за іншою адресою, визначеною Організатором, про що повідомляється переможець фінального розіграшу Акції. Учасник Акції, який відповідно до цих Правил набув права на отримання Суперпризу, має право отримати сертифікат Суперпризу через установи поштового зв’язку, про що повідомляє Виконавця шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту або повідомлення відповідної інформації за номером телефону, вказаному в цих Правилах. Відправлення сертифіката такому учаснику Акції в такому разі здійснюється через установи поштового зв’язку. Про умови такого відправлення (порядок та строки отримання сертифіката) Виконавець повідомляє такого учасника додатково.

6.17. Грошові виграші (призи) виплачуються переможцям Акції протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів після отримання Виконавцем копій (скан-копій) документів, перелік яких визначено у пункті 6.14. цих Правил.

6.18. Виконавець має повне право відмовити у виплаті додаткового бонус-призу (поповнення мобільного рахунку учасника на суму 15 (п’ятнадцять) гривень), грошового призу (200 грн./300 грн./500 грн./1000 грн./5000 грн.), а також у видачі Суперпризу, у випадку ненадання учасником Акції, який згідно з цими Правилами набув права на отримання відповідного виграшу (призу), документів, визначених п. 6.14 цих Правил, надання неповної та недостовірної інформації про себе, а також не надання іншої інформації та документів, передбачених чинним законодавством України.

6.19. Право на отримання призу не може бути передано учасником Акції третій особі.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. В разі, якщо учасник Акції реєструється для участі в Акції одним із способів, передбачених цими Правилами, факт надсилання учасником чеків та їх скан-копії або етикетки Акційної продукції, розцінюється як згода такого учасника на обробку його персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», а також згода на отримання SMS-повідомлень, зміст яких пов'язаний із участю в Акції.

7.2. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Акції, які будуть зібрані за час проведення Акції, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Акції. Також, беручи участь в Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону, новин та інших інформаційних повідомлень від Організатора Акції у майбутньому.

7.3. Ці Правила Акції розміщуються на сайті.

7.4. Організатор залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням на сайті.

7.5. Організатор, Виконавець, Технічний партнер не несуть відповідальності за коректну роботу GSM-операторів.

7.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

7.7. Організатор та (або) Виконавець не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

7.8. Організатор та (або) Виконавець не несе відповідальності за використання виграшів (призів) після їх одержання учасниками Акції.

7.9. Організатор та (або) Виконавець не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшів (призів) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшів (призів).

7.10. Організатор Акції залишає за собою право змінити строк проведення Акції, про що повідомляє на сайті.

7.11. Виконавець та (або) Організатор Акції залишають за собою право призупиняти видачу (виплату) або відмовляти у видачі (виплаті) виграшу (призу) (-ів) учаснику Акції у випадку, якщо такий учасник порушив положення цих Правил, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

7.12. На учасників Акції покладається обов’язок зберігати чек (чеки), які підтверджують придбання Акційної продукції та етикетки придбаної Акційної продукції, до дати проведення фінального розіграшу Акції та визначення переможців конкурсу «Гонка лідерів» (окрім випадків, коли учасник Акції надіслав чек (чеки) та (або) етикетки Акційної продукції на абонентську скриньку Технічного партнера Акції). Організатор та (або) Виконавець залишають за собою право вимагати від учасників Акції пред’явлення оригіналу скан-копії (фотокопії) чеку (чеків), які були завантажені в Особистий кабінет учасника. Підтвердженням придбання Акційної продукції є пред’явлення учасником чека Акційної продукції (скан-копій/фотокопії чеку (чеків) та етикетки (етикеток) придбаної Акційної продукції. Це правило не поширюється на чеки, які підтверджують придбання Акційної продукції та етикетки Акційної продукції, які надіслані поштою на абонентську скриньку Технічного партнера Акції з метою реєстрації учасника.

7.13. Організатор та (або) Виконавець залишають за собою право скасовувати реєстрацію раніше зареєстрованих учасників у випадку, якщо Організатором та (або) Виконавцем було виявлено, що учасник (-и) зареєструвався (-лись) шляхом вчинення шахрайських дій (у тому числі – внаслідок підробки чека (чеків) та (або) етикетки (етикеток) Акційної продукції, неправомірного використання своїх повноважень тощо).

7.14. Учасники Акції можуть придбати необмежену кількість Акційної продукції ТМ «Ферма» із зазначенням кількості балів (акційним позначенням).

7.15. Учасники Акції можуть отримувати інформацію щодо правил проведення Акції на гарячій лінії. Гаряча лінія – це служба, за допомогою якої будь-який учасник (або інша особа, яку цікавить Акція) може дізнатись інформацію щодо умов Акції, кількості накопичених учасником балів, кількості розіграних або доступних для розіграшу призів, причин відмови у видачі/виплаті виграшу, результатів розіграшу тощо.

Гаряча лінія діє протягом всього періоду проведення Акції з 09:00 год. до 21:00 год. без вихідних.

Телефон гарячої лінії: 0800 50-14-74

Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України – безкоштовні.

Зі змінами та доповненнями від 05 грудня 2017 року.