Зареєструвати чекПравила акціїПитання-відповідіПризиПереможціКабінет
 

Питання-відповіді

1. Яка продукція ТМ Ферма приймає участь в Акції?

 • Сири плавлені ТМ «Ферма», 55%, брикет у фользі (90гр.): «Вершковий», «Дружба», «Із зеленню», «Овочі гриль», «Ковбаски гриль», «З шинкою», «З лісовими грибами» та «Шоколадний» (30%);
 • Сир плавлений пастоподібний ТМ «Ферма», 60%, пластиковий стакан (90гр.): «Вершковий» та «Янтар»;
 • Сир плавлений пастоподібний ТМ «Ферма», 60%, пластиковий короб (180гр.): «Вершковий», «Вершковий з лісовими грибами», «Вершковий з шинкою», «Янтар».

Уся, вище перерахована продукція, представлена в акційних упаковках.

2. Що необхідно зробити, щоб прийняти участь в Акції?

Щоб розпочати участь в акції, Вам потрібно зареєструвати мінімум 5 балів - в одному чеку - шляхом реєстрації на сайті ferma-promo.com.ua – необхідно заповнити реєстраційну форму або - шляхом відправки листа з акційними етикетками (мінімум на 5 балів) на а/с 221 «Таргет Медіа Груп Україна» (індекс 04210 м. Київ);

3. Який період та територія проведення Акції?

Реєстрація балів/чеків на сайті Акції можлива в період з 00:00 годин 01 листопада 2017 року до 23:59 31 грудня 2017 року включно. При реєстрації через установи поштового зв’язку до участі приймаються листи, відправленні не пізніше 23 год. 59 хв. (за київським часом) 22 грудня 2017 року, що підтверджується поштовим штампом на конверті, та надійшли на адресу Організатора Акції: 04210, м. Київ, а/с 221 «Таргет Медіа Груп Україна» не пізніше 18 год. 00 хв. «28» грудня 2017 року. До строку проведення Акції не включається час проведення фінального розіграшу Акції та визначення переможців конкурсу «Гонка лідерів». Акція «Мальдіви чекають» від ТМ «Ферма» проводиться на території України, підконтрольній українській владі. Акція не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

4. Хто може брати участь в акції?

Учасником акції може бути будь-яка повнолітня особа, яка є громадянином України, придбала Акційну продукцію (з кількістю акційних балів, не менше ніж 5 балів) з 16 жовтня 2017 року, але не пізніше 31 грудня 2017 року.

5. Як я дізнаюсь - що мене зареєстровано і я приймаю участь в Акції?

Після реєстрації на сайті Ваші данні пройдуть перевірку, статус реєстрації буде відображатися на сайті в особистому Кабінеті. Після реєстрації шляхом відправки на а/с Ви отримаєте повідомлення про те, що Ваші дані прийняті та зареєстровані.

6. Як я дізнаюсь, що я отримав один з гарантованих поповнень мобільного рахунку/ тижневих призів/ суперпризу?

Якщо Ви набули права на отримання одного із призів, передбачених в рамках цієї Акції, Вас одразу повідомлять про перемогу SMS-повідомленням. Після надсилання SMS повідомлення про перемогу Виконавець Акції протягом 5 (п’яти) робочих днів намагається додзвонитись на Ваш мобільний номер для надання роз’яснень щодо порядку отримання виграшу (призу).

7. Що необхідно зробити, щоб отримати Головний Приз (Суперприз) Акції?

Для того, щоб стати учасником розіграшу Суперпризу, Вам необхідно вдало зареєструвати щонайменше 5 балів.

Учасник, який отримав право на одержання Суперпризу, направляє Виконавцю Акції на адресу електронної пошти: info@ferma-promo.com.ua, або поштою на адресу: 04210, м. Київ, а/с 221 «Таргет Медіа Груп Україна», копії (скан-копії) таких документів:

 • першої, другої, десятої та одинадцятої (реєстрація) сторінок дійсного паспорту громадянина України (чи іншого документа, який засвідчує особу учасника);
 • облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті);
 • чеку (чеків), які підтверджують придбання Акційної продукції, (окрім випадків, коли учасник Акції надіслав їх засобами поштового зв’язку за адресою: 04210, м. Київ, а/с 221 «Таргет Медіа Груп Україна»).

Крім того необхідно:

 • мати діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон (або отримати його за власний рахунок до здійснення подорожі), термін дії якого не менш ніж 6 (шість) місяців від дати здійснення подорожі;
 • не мати заборони або обмежень на виїзд за кордон або інших підстав, які позбавляють учаснику акції можливості здійснення подорожі.

8. Де будуть опубліковані результати розіграшів?

Результати щотижневих розіграшів грошових призів, конкурсу «Гонки лідерів» та розіграшу головного призу – Путівки на Мальдіви, в акції «Мальдіви чекають» від ТМ «Ферма» будуть публікуватися на офіційному сайті Акції ferma-promo.com.ua

Також кожен учасник може зателефонувати за номером 0 800 50-14-74 з 09:00 год. до 21:00, назвати мобільний номер, з якого він бере участь у акції, та дізнатися, чи став він переможцем щотижневого розіграшу, конкурсу «Гонка лідерів», чи головного призу Акції – Путівки на Мальдіви.

9. Як будуть використовуватися дані про мене?

Персональні дані Акції будуть використовуватися виключно Виконавцем Організатором, або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв’язку з проведенням цієї Акції, та виключно в рамках вручення подарунків Акції і не будуть надаватись жодним третім особам для цілей, не пов’язаних з цією Акцією.

10. Всі ці акції - брехня. Всі заохочення отримаєте ви та ваші родичі.

За умовами акції «Мальдіви чекають» від ТМ «Ферма» в ній не можуть брати участь будь-які працівники компанії-організатора акції, організацій, які виробляють або реалізують продукцію під торгівельною маркою ТМ «Ферма», рекламних агентств та партнерів, причетних до проведення акції, та члени їх родин.

11. Чи збережуться бали після того, як я стану переможцем в щотижневому розіграші?

Після перемоги у щотижневому розіграші грошових призів, бали учасника акції анулюється та не зараховуються для участі у наступних щотижневих розіграшах.

Для конкурсу «Гонка лідерів» загальна кількість балів зберігається упродовж всього періоду Акції.

Перемога у будь-якому щотижневому розіграші не впливає на участь особи у фінальному розіграші.

12. Чи можу я отримати грошовий еквівалент Суперпризу?

Заміна грошових призів на інше благо не допускається.

Якщо учасник Акції, який набув право на отримання Суперпризу, відмовляється від цього призу (путівки на Мальдіви), йому, за його письмовою заявою, виплачується грошова компенсація в сумі 100 000 (сто тисяч) грн. (сума вказана за вирахування податку на доходи фізичних осіб та військового збору).

13. А якщо я не маю карткового рахунку для отримання грошового призу (щотижневий розіграш/ конкурс «Гонка лідерів»)?

Якщо переможець не має карткового рахунку, він повідомляє про це Виконавця по телефону 0800 50-14-74, або шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту info@ferma-promo.com.ua.

Перерахування грошового виграшу (призу) в такому разі здійснюється шляхом переказу коштів. Про умови такого переказу (порядок та строки отримання переказаних грошових коштів) Виконавець повідомляють учасника Акції додатково.

Грошовий виграш (приз) перераховується учаснику шляхом переказу коштів також у разі, якщо встановлені банком ліміти платіжного інструменту (платіжної картки) не дозволяють здійснити операцію із перерахування.

14. Додаткова інформація щодо Суперпризу:

Суперприз розрахований на 3-х осіб на 9 ночей (2 повнолітні особи та 1 особа віком до 18 років) та включає:

 • проживання у готелі не нижче 4 (чотирьох) зірок, визначеному Організатором, протягом 9 (дев’яти) ночей;
 • харчування за принципом «все включено» (all inclusive);
 • авіа трансфер;
 • страхування.

Додаткові витрати, понесені особою, яка набула права на отримання Суперпризу, не відшкодовуються Організатором та Виконавцем Акції.